• windows 10

  Przypomnienie o aktualizacji do Windows 10 w Windowsie 7 oraz 8.1

  Firma Microsoft poinformowała, że użytkownicy systemów Windows 7 oraz 8.1, z chwilą zakończenia darmowej aktualizacji, która mija 29.07.2016 r. nie będą już otrzymywali powiadomień o dostępnej aktualizacji do Windowsa 10.

  Czytaj więcej
 • Lenovo Yoga 900

  Lenovo Yoga 900

  W ofercie Lenovo pojawił się kolejny model z serii Yoga - Lenovo Yoga 900. Jest to 13'3-calowy laptop 2w1 i jak przystało na tę serię z urządzenia możemy korzystać na wiele sposobów: laptop, podstawka, namiot i tablet. Co wyróżnia je z pozostałych urządzeń? O tym z dalszej części.

  Czytaj więcej
 • Ile danych pobierają popularne aplikacje na smartphony?

  Wiele osób obecnie korzysta ze smartphonów. Prawie każdy z nas posiada również pakiet transmisji danych aby móc korzystać z lubianych przez nas aplikacji takich jak Facebook, Instagram, WhatApp, Snapchat, itp.

  Czasami zdarzają się sytuacje, że jeszcze okres rozliczeniowy u naszego operatora nie minął, a już pakiet nam się wyczerpał. Denerwujemy się wtedy myśląc, że przecież tak dużo nie korzystaliśmy z internetu, nie zdając sobie sprawy ile tak naprawdę potrzebują nasze ulubione aplikacje.

  Czytaj więcej
 • Xiaomi Mi Band 1S

  Opaska fitness Xiaomi Mi Band 1S z pulsometrem

  Opaska fitness jest niezbędnym gadżetem dla każdego użytkownika smartfona pragnącego monitorować swoją aktywność fizyczną. Przy swoich ogromnych możliwościach jest przy tym bardzo mała oraz lekka. Posiada mnogość funkcji, z których podstawowe to monitorowanie pokonanych kroków, regulowany alarm wibracyjny mogący również służyć jako budzik, analiza i monitorowanie faz snu oraz oczywiście wspomniana wcześniej analiza pulsu.

  Czytaj więcej
 • Internet Explorer 10

  Zakończenie wsparcia dla Internet Explorer 10

  12 stycznia 2016 roku firma Microsoft zakończyła wsparcie dla przeglądarki Internet Explorer 10. Oznacza to że żadne poprawki dla tego produktu nie będą już wydawane. Przeglądarkę należy zaktualizować do Internet Explorer 11.

 • Windows 8

  Zakończenie wsparcia dla Windows 8

  Od 12.01.2016 r. Windows 8 nie jest już oficjalnie wspierany aktualizacjami przez Microsoft. Zestaw poprawek, które 12.01.2016 r. będą udostępnione są ostatnim dla tego nieco ponad dwuletniego systemu. Nie będzie on dalej wspierany, ponieważ można bezpłatnie przejść do Windows 8.1 lub na „dziesiątkę”.

 • Przenośny projektor HD Philips PicoPix

  Na rynku pojawiła się gratka dla miłośników domowego kina. Ten projektor kieszonkowy z systemem Android to doskonałe urządzenie multimedialne. Pomimo niewielkich rozmiarów mamy dość ciekawe parametry.

  Czytaj więcej
 • Tablet Lenovo Yoga 3

  W sprzedaży pojawiła się nowa linia produktów mobilnych od firmy Lenovo. W niniejszym artykule przedstawimy szczegóły dotyczące produktu Yoga Tab 3. Tablet dostępny jest w dwóch wariantach wielkości ekranu 8" oraz 10".

  Czytaj więcej
 • Microsoft Wireless Display Adapter

  Microsoft Wireless Display Adapter

  Pojawił się w naszej sprzedaży nowy produkt od firmy Microsoft - Wirless Display Adapter. Jest to bezprzewodowy adapter umożliwiający wyświetlanie danych na ekranie telewizora z innych urządzeń, np. smartfonów.

  Czytaj więcej
 • ASUS VivoStick PC TS10

  Pisaliśmy niedawno o nowym miniaturowym komputerze od firmy Intel. Kolejnym producentem podążającym tym trendem jest Asus, który wprowadził na rynek model o nazwie ASUS VivoStick PC TS10.

  Według zapewnień producenta ich Dongle PC ma być konkurencyjny, szczególnie cenowo w porównaniu do pozostałych producentów.

  Czytaj więcej
 • ASUS Transformer Book T300 Chi

  ASUS Transformer Book T300 Chi

  Jeżeli potrzebujesz urządzenia uniwersalnego, które będzie pełniło rolę tableta oraz laptopa, w zależności od potrzeb to ASUS Transformer Book T300 Chi jest dobrym rozwiązaniem.

  Jest to urządzenie 2w1, w którym jeżeli odłączymy klawiaturę mamy tablet z systemem Windows 8.1, natomiast jeżeli ją podłączymy otrzymujemy w pełni funkcjonalny laptop.

  Czytaj więcej
 • Compute Stick

  Intel Compute Stick - najmniejszy komputer na świecie.

  Komputer kojarzy się z reguły z urządzeniem pokaźnym rozmiarów, na które trzeba wygospodarować trochę miejsca w domu czy biurze. Intel przełamuje ten schemat i pokazuje nam najmniejszy komputer na świecie - Intel Compute Stick.

  Czytaj więcej
 • Samsung Gear VR

  Samsung Gear VR dla Galaxy S6.

  W sprzedaży pojawił się nowy ciekawy gadżet od firmy SamsungGera VR to gogle zaprojektowane we współpracy z Oculus, które mają zapewnić nowy wymiar wrażeń. Podsumowując są to okulary, do tworzenia wirtualnej rzeczywistości - czyli obraz otacza nas z każdej storny. Niestety działają wyłącznie z telefonem Samsung Galaxy S6.

  Czytaj więcej
 • Samsung Galaxy Tab S2

  Premiera Samsung Galaxy Tab S2

  Na stornie firmy Samsung pod tym adresem pojawiły się nowe urządzenia z serii Galaxy Tab. Jest to model S2, który jest następcą dobrze znanego modelu Galaxy Tab S. Obecnie nie ma ich dostępnych w sprzedaży ale od kolejnego tygodnia mają powoli się pojawiać u dystrybutorów. Na stronie Samsung'a można śledzić dostępność sprzętu w ich sklepie jaki i u partnerów. 

  Czytaj więcej
 • Windows 10

  Windows 10 już dostępny!

   

  Od 29.07.2015 dostępny jest nowy Windows 10. Wielu niezadowolonych z Windows 8 użytkowników z niecierpliwością wyczekiwało na tę premierę.

  Czytaj więcej
 • Giax rozpocznie korzystanie z usług GreenPost w zakresie kompleksowej dystrybucji i archiwizacji faktur.

   

  Nasza firma podpisała z GreenPost umowę w ramach której będzie korzystać z usług kompleksowej dystrybucji i archiwizacji faktur dzięki integracji systemu enova365 z platformą GreenMail24.

  Po udostępnieniu usług nasi Klienci będą otrzymywać e-faktury poprzez kanał dystrybucji GreenPost z możliwością ich automatycznego przyjęcia i zaksięgowania w systemie enova365.

 • Samsung Galaxy Gear S.

  To kolejny już smartwatch w ofercie koreańskiego producenta. Gear S pozwala swobodnie cieszyć się możliwościami technologii mobilnych, nie wymagając przy tym smartfona. Gear S wyposażono w zestaw sensorów: akcelerometr, barometr, czujnik żyroskopowy, czujnik geomagnetyczny, czujnik rytmu pracy serca, czujnik promieni UV i GPS, które pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości urządzenia. 

  Czytaj więcej
 • Nowy ThinkPad X1 Carbon

  W ofercie Lenovo pojawił się nowy ultrabook w kategorii biznes. Jak deklaruje producent jest to najlżejszy 14 - calowy ultrabook na świecie, a waży zaledwie 1,3 kg. Mimo niewielkich rozmiarów jego parametry są na najwyższym poziomie. I taki właśnie został on wyposażony w jeszcze bardziej wydajną baterię, procesor Intel Broadwell oraz super szybki dysk SSD PCIe.

  Czytaj więcej
 • Nowy MacBook już w sprzedaży.

  Firma Apple wprowadziła do sprzedaży nowego MacBooka. Zgodnie z informacją od producenta jest to najlżejszy i najbardziej kompaktowy notebook, który został wyposażony we wszystko, co oferuje pełnowymiarowy Mac.  

  Czytaj więcej
 • Nowy Notebook Lenovo Yoga 3 PRO

  Firma Lenovo przygotowała nową propozycję dla osób szukających uniwersalnego rozwiązania - inteligentny komputer przenośny, który dostosowuje się do Ciebie. Możesz korzystać z komputera Yoga 3 Pro na aż cztery sposoby: laptop, podstawka, namiot i tablet.

  Ten wyjątkowo cienki i lekki komputer wyposażono w rewolucyjne zawiasy, które maksymalizują jego stabilność, a także inteligentne oprogramowanie pozwalające personalizować działanie urządzenia. 

  Czytaj więcej