Tablet Lenovo Yoga 3

W sprzedaży pojawiła się nowa linia produktów mobilnych od firmy Lenovo. W niniejszym artykule przedstawimy szczegóły dotyczące produktu Yoga Tab 3. Tablet dostępny jest w dwóch wariantach wielkości ekranu 8" oraz 10".

Nowością na pewno jest możliwość korzystania ze sprzętu na 4, a nie jak dotychczas 3 sposoby, Lenovo bowiem dodało możliwość również powieszenia np. na ścianie. W dobrze znanej z poprzednich modeli nóżce znajduje się otwór dzięki któremu możemy to zrobić.

Yoga Tab 3 wyposażono w zapewniający żywe kolory wyświetlacz HD (1280 x 800) oraz w dwa przednie głośniki z technologią dźwięku Dolby Armos® 3D. Co więcej kamera Yoga Tab 3 obraca się o 180 stopni. Lepsza jakość obrazu pod dowolnym kątem, większa przyjemność rozmów na Skype, lepsze selfie. Wszystko razem owocuje bardziej kreatywnym podejściem do robienia zdjęć tabletem.

Tablet wyposażony został w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 212 (1,3 GHz), 1 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Przestrzeń na dane można zwiększyć korzystając z karty pamięci microSD o maksymalnej pojemności do 128 GB. Wybrane modele będą również posiadały modem LTE.

Czas działania baterii, który dochodzi do 20 godzin w przypadku ekranu o wielkości 8" oraz 18 godzin w przypadku ekranu o wielkości 10" bez potrzeby ładowania sprawia, że Yoga Tab 3 może pracować cały dzień, aż do nocy bez potrzeby podłączania do kontaktu.*

Ciekawostką jest też technologia AnyPen. Dzięki niej można skorzystać z dowolnego przedmiotu przewodzącego – zwykłego długopisu, ołówka, a nawet marchewki! – jako rysika.

 

* Podany czas pracy na baterii jest szacunkową wartością maksymalną. Rzeczywisty czas działania baterii może się różnić, w zależności od wielu i czynników. Pełne informacje na temat testów baterii można znaleźć na stronie: http://www.lenovo.com/battery-info/.

 

Szczegóły oraz pełna specyfikacja dostępna jest na stronie firmy Lenovo.

Urządzenie dostępne jest w naszej ofercie. Szczegóły u naszego handlowca.

 

Źródło: lenovo.com

 Zalety oprogramowania enova

Enova365 to zupełna rewolucja w świecie ERP.
Nie potrzebujesz już stacjonarnego biura, żeby mieć stałą kontrolę nad swoim biznesem.